مهاجرت فدرالی و استانی

مهاجرت فدرالی و استانی

برنامه مهاجرت استانی کانادا یکی دیگر از راههای ورود به این کشور و اخذ اقامت دائم می باشد.اغلب استانهای کانادا با توجه به قراردادی که با دولت فدرال دارند ، مجاز به انتخاب مهاجران متناسب با برنامه اقتصادی اجتماعی خود می باشند.در حقیقت استانهای کانادا،مهاجران و نیروهای متخصص را با توجه به برنامه افتصادی خود انتخاب می نمایند. هر استان ،برنامه مهاجرتی مخصوص خود را می تواند داشته باشد .بعنوان مثال یک استان شاید برای تامین نیازهای خود ،هدفش فقط جذب دانش آموز،کارگر ماهر و نبمه ماهر باشد .این استانها با انتخاب مهاجر بر اساس مقررات خود او را به عنوان نامزد دریافت اقامت دائم کانادا به دولت فدرال معرفی می کند و دولت فدرال با بررسیهای بعدی به وی اقامت دائم می دهد. مهاجرت از طریق استانها الزاماتی را برای متقاضیان به دنبال دارد.

روش‌های مهاجرت از طریق مهاجرت فدرالی و استانی:

 

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و شرایط . قوانین ۲۰۱۸ سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و مهاجرت به کانادا از این طریق  ، هزینه های سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا ، راههای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا  ، راهنمای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا ، بررسی جامع مزایا و معایب سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا را در این مقاله میخوانیم ، امروزه یکی از امن ترین مقاصد سرمایه گذاری در جهان، کشور کانادا می باشد این کشور دارای برنامه ی کاندیدای استانی برای مهاجرت کارافرینان است که در این میان  بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل آب و هوای معتدل و محیط زیست پاک و فضای رقابتی مدرن و رده بالای ایالت بریتیش کلمبیا جذب سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا شده اند. سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا در برگیرنده ی اعتبارهای مالیاتی استانی و معافیت های مالیاتی برای تشویق سرمایه گذاری در کسب و کار و نوآوری است. از دیگر مشوق های  سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا فعالیت های کسب و کار خاص، مانند برخی از فعالیت های بین المللی کسب و کار، تولید، آموزش و تحقیق و توسعه در سطح استانداردهای بالای جهانی است. آیا شما نیز علاقمند به سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا هستید؟ آیا از نکات و هزینه های لازم برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا مطلع هستید؟ در این مقاله سعی شده تا نکات عمده  و اصلی سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و مهاجرت به کانادا از این طریق را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

روشهای اقدام برای برنامه مهاجرت استانی

ابتدا شما باید استان مورد نظر خود را انتخاب و شرایط ،الزامات و دستورالعملهای آن استان رابرای جذب مهاجر بررسی نماییدو در صورتیکه حداقل شرایط مورد نیاز آن استان را دارید از روشهای زیر برای ارسال درخواست اقدام نمایید.

دو روش برای اقدام جهت برنامه مهاجرت استانی وجود دارد :

  • اقدام از طریق غیر اکسپرس اینتری non-Express Entry
  • اقدام از طریق اکسپرس اینتری استانی Province Express Entry

 

اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا همراستا با سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری دولت فدرال است که باعث می شود متقاضیان در پردازش هر دو درخواست اولویت بگیرند و در صورت انتخاب اقامت دائم آنجا را بدست آورند.

گروه های مهاجرت از طریق تخصص که در قسمت زیر ذکر شده است را می توان از طریق اکسپرس اینتری بریتش کلمبیا نیز انجام داد:

  • گروه نیروی متخصص
  • گروه نیروهای متخصص در حوزه ی بهداشت و درمان
  • گروه فارغ التحصیلان بین المللی
  • گروه فارغ التحصیلان بین المللی در مقطع ارشد و دکترا

 

مهاجرت از طریق کارآفرینی

افرادی که قصد سکونت و سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا را دارند می تواند تحت این برنامه واجد شرایط اخذ اقامت دائم کانادا شوند. این برنامه به دو زیرگروه زیر تقسیم می شوند:

  • گروه کارآفرینی: این گروه برای مدیران ارشد یا مالکان کسب و کاری است که قصد سرمایه گذاری در کسب و کارهای منتخب استان بریتیش کلمبیا را دارند.
  • گروه پروژه های استراتژیک: شرکت های خارجی از طریق این برنامه می توانند فعالیتی را در بریتیش کلمبیا راه اندازی نمایند. حداکثر تا سقف 5 نفر از کارکنان کلیدی مدیریتی، تخصصی یا فنی می توانند برای اخذ اقامت دائم در این استان انتخاب شوند.
british-columbia
    شرکت مهاجرتی اینفینیتی متشکل از کارشناسان ایرانی و خارجی مقیم کشور‌های آمریکای شمالی از جمله کانادا می‌باشد ، که از تابستان 2017 با هدف تسهیل در اخذ پذیرش کانادا و به حداقل رساندن هزینه ها و مشکلات مهاجرتی ، به متقاضیان اقامت در این کشور خدمات زیر را ارائه می‌دهد.