کارشناسان ما

علی دادخواه
علی دادخواه
وکیل مهاجرت و بیزینس

آقای دادخواه وکیل رسمی کانون وکلای کانادا دارای تجربه چندین ساله درامور مرتبط به خرید و راه اندازی بیزنس و اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا و دریافت ویزای کانادا شامل ویزای نیروی متخصص کانادا و ویزای سرمایه گذاری کانادا همراه با تیم متخصص مشاوره، ترجمه، حسابداری خبره، کارشناسی املاک و … می باشند. ایشان دارای تعداد بیشماری پرونده موفق در کانادا می باشند و هدف خود را بر موفقیت و قبولی پرونده شما می دانند.

لیسا سلگر
دستیار حقوقی

خانم سلگر دستیار حقوقی اين شركت از سال ۲۰۱۷ كه داراى تجربه و مهارت‌های خاصى در امور پرونده‌های مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس ، سرمایه گذاری تحت برنامه‌های نامزدی استانی و کار آفرین مى باشند. ایشان همچنین با آقای دادخواه در تهیه پیش نویسی تاره‌های بیزینس و افزایش موجودی و کار فعالیت دارند.

ویدا قاسمی
ویدا قاسمی
دستیار حقوقی
آتوسا نام نیک
آتوسا نام نیک
دستیار فنی

آتوسا نام نیک کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات دارای بیش از ده سال سابقه در حوزه تحلیل سیستمهای نرم افزاری و مدیریت تیم های استارت آپی در پارک علمی و فناوری ایران که هم اکنون به عنوان راهبر فنی تیم های استارت آپی از تشکیل ایده تا مراحل رشد استارت آپ تیمها را در اینفینیتی هدایت مینماید.

علیرضا معصومی
علیرضا معصومی
وکیل
    شرکت مهاجرتی اینفینیتی متشکل از کارشناسان ایرانی و خارجی مقیم کشور‌های آمریکای شمالی از جمله کانادا می‌باشد ، که از تابستان 2017 با هدف تسهیل در اخذ پذیرش کانادا و به حداقل رساندن هزینه ها و مشکلات مهاجرتی ، به متقاضیان اقامت در این کشور خدمات زیر را ارائه می‌دهد.