درباره ما

درباره ما

مؤسسۀ حقوقی اینفینتی (Infinity Legal Institute) ؛ یک شرکت حقوقی مستقر در شهر ویکتوریا پایتخت زیبای استان بریتیش کلمبیای کاناداست. هدف ما کمک به موکلانمان اعم از فرد، صاحب کسب و کار یا مهاجر است تا ساحلی امن و مطمئن و رهیافتی درخور در میان انبوه راهها، مسائل و پرسشهایشان بوجود آورد.

اینفینیتی با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین مهاجرت در زمینه دریافت انواع ویزاهای اقامت دایم و موقت از کشورهای کانادا و آمریکا فعال است.

اینفینیتی در سه زمینۀ جداگانه متشکل از مشاورۀ حقوقی ، وکالت دعاوی و امور مهاجرت به کانادا فعالیت می کند.

مشاورۀ حقوقی کمک و راهنمایی حقوقی به افراد، سازمانها، شرکت ها و کسب و کار ها در زمینه های متعدد سرمایه گذاری است. اصولا کشور کانادا مانند هر کشور دیگری دارای ویژگی ها مربوط به خود است و کسانی که مایل به فعالیت اقتصادی و سرمایه گذاری هستند موظف به آگاهی از قوانین و رفتار در چارچوبهای آن هستند. از اینرو فعالیت مؤسسۀ اینفینیتی در زمینۀ مشاورۀ حقوقی، عمدتا بر بنیان راهنمایی و ارائۀ راهکارهای مناسب برای پرهیز از ایجاد هرگونه معضل در آینده است.

وکالت دعاوی نیز چنانچه از نام آن بر می آید، در راستای نمایندگی حقوقی افراد در حل دعواها و اختلافات حقوقی افراد و سازمانهاست.

امور مهاجرت یکی دیگر از بخش های سه گانۀ مؤسسۀ اینفینیتی مرتبط به مهاجرت است. این مؤسسه به علاقمندان به مهاجرت به کانادا کمک و مشاورۀ لازم را جهت انتخاب نوع مناسب و فراخور مهاجرت، درخواست، پیگیری پرونده و دریافت اجازۀ اقامت ارائه می دهد.

مؤسسۀ اینفینیتی در زمینۀ مهاجرت خدمات زیر را به طیف وسیعی از مخاطبان عرضه می کند. در زیر برخی خدماتی که مؤسسۀ اینفینیتی  ارائه می دهد ذکر می گردد. لیکن قابل ذکر است که خدمات اینفینیتی صرفا محدود به این خدمات نیست و طیف وسیعتری را در بر می گیرد:

 • بررسی و مطالعۀ وضعیت و شرایط موکلان و انتخاب مناسب ترین و مقرون به موفقیت ترین روش مهاجرتی کانادا.
 • انجام فرآیند درخواست مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری، اسپانسرشیپ خانوادگی، مراقبت و تیمار فردی، و ایجاد کسب و کار.
 • درخواست اجازۀ کار موقت، ویزای تحصیل و ویزای ورود.
 • همکاری و کمک به سرمایه گذاران، کارافرینان و خویش فرمایان که به دنبال سرمایه گذاری و ایجاد کار و کسب خود در کانادا هستند.
 • انجام فعالیت های مربوط به جستجوی کسب و کار مناسب، ثبت و خرید آنها، درخواست و تهیۀ LMIA، درخواست برای اجازۀ کار و ورود.
 • خرید و فروش املاک مسکونی و تجاری ، تامین مجدد مالی املاک و سایر دارائیهای لازم.
 • تاسیس شرکت، تشکیل هیئت مدیره، استفاده از ساختارهای مالی، کمک جهت سازماندهی مجدد، گسترش، تداوم و انحلال شرکت.
 • کمک به تنظیم قراردادها در کلیۀ امور.
 • تنظیم اجاره نامه ها، توافقنامه ها و فرانشیزهای تجاری.

چرا اینفینیتی ؟

وکیل مهاجرت نه مشاور: معمولا مشاورین مهاجرت خود را وکیل می نامند و این امر مرسوم شده است که مشتریان آنان را وکیل خود قلمداد می کنند. لیکن مشاورین امکان نمایندگی شما را در دادگاهها ندارند و چنانچه اینگونه مشاورین در هر زمینه ای نیاز به مراجعه به مراجع قانونی و یا دادگاه باشد، خود نیازمند اخذ وکیل هستند. متخصصین اینفینیتی  وکیل هستند و تحصیلات حقوقی با مجوز وکالت در کانادا را دارند. وکلای ما در زمینه های مختلف تخصص دارند و با قوانین کانادا بطور تخصصی آگاهی دارند و قادر به دفاع از حقوق شما در هر دادگاه یا مراجع قانونی هستند.

متخصصین و وکلای مجرب مؤسسۀ اینفینیتی  همواره خود را در جایگاه موکلان خود می گذارند و در خدمت رسانی سعی دارند مسائل را از زاویۀ دید آنان ببینند. ما مطمئن هستیم که متفاوت با دیگران می توانیم منافع شما را حفظ کنیم.

خدمات مشتری: هدف ما رضایت موکلانمان است. خدمت به مشتری یک شعار کلاسیک است که ما همواره آنرا با تمام وجود رعایت می کنیم.

تخصص های متفاوت: وکلای ما در زمینه های متعدد تخصص دارند و به زبانهای انگلیسی، فارسی، فرانسوی، اسپانیایی، ماندرین و پنجابی می توانند با شما ارتباط برقرار کنند.

زبان ساده: غالبا وکلا از زبان تخصصی استفاده می کنند که بعضا برای موکلانشان قابل درک نیست. در عوض، تمام سعی ما این است که به زبان ساده با شما ارتباط برقرار کنیم تا همه چیز برای شما روان و درک شدنی باشد. مشاورۀ ما به شما به زبانی است که آنرامی فهمید.

تخصص به روز: وکلا و متخصصان ما جوان و دارای اطلاعات روزآمد هستند. آنان می دانند در جهان امروز چه می گذرد و فردا چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد. راهنمائیهای حرفه ای ما از مسائل روز نشات می گیرد.

ارائۀ راهکار: ما صرفا چندی متخصص نیستیم که بطور ماشینی خدمات شما اعم از تاسیس شرکت، درخواست اقامت، . . . را انجام دهیم. ما شما را بخوبی خواهیم شناخت و براساس تحلیل درست بهترین راهکار را به شما ارائه می دهیم.

ماموریت ما

ما شما را در کل مراحل مهاجرت همراهی می کنیم.

 • مشاوره رایگان در خصوص شرایط لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا
 • مشاورهٔ رایگان برای پیدا کردن بهترین راه مهاجرت برای شما
 • پیدا کردن بیزنس مورد علاقه شما
 • کمک برای اسکان در کانادا
 • پیدا کردن مدرسه مناسب برای فرزندان شما
 • مشاوره در خصوص اخذ ویزا تحصیلی، توریستی و تکمیل مدارک مورد نیاز سفارت
 •  مشاوره های لازم پس از ورود به کشور کانادا جهت اقدامات لازم جهت صدور و تمدید ویزا، افتتاح حساب بانکی، تهیه بیمه و ….
با اعضای تیم ما آشنا شوید

موفقیت ها به خاطر تیم متخصص ماست

علی دادخواه
علی دادخواه
وکیل مهاجرت و بیزینس

آقای دادخواه وکیل رسمی کانون وکلای کانادا دارای تجربه چندین ساله درامور مرتبط به خرید و راه اندازی بیزنس و اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا و دریافت ویزای کانادا شامل ویزای نیروی متخصص کانادا و ویزای سرمایه گذاری کانادا همراه با تیم متخصص مشاوره، ترجمه، حسابداری خبره، کارشناسی املاک و … می باشند. ایشان دارای تعداد بیشماری پرونده موفق در کانادا می باشند و هدف خود را بر موفقیت و قبولی پرونده شما می دانند.

لیسا سلگر
دستیار حقوقی

خانم سلگر دستیار حقوقی اين شركت از سال ۲۰۱۷ كه داراى تجربه و مهارت‌های خاصى در امور پرونده‌های مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس ، سرمایه گذاری تحت برنامه‌های نامزدی استانی و کار آفرین مى باشند. ایشان همچنین با آقای دادخواه در تهیه پیش نویسی تاره‌های بیزینس و افزایش موجودی و کار فعالیت دارند.

ویدا قاسمی
ویدا قاسمی
دستیار حقوقی
1999

تاسیس

این شرکت در سال ۱۹۹۹ تحت عنوان اینفینیتی تاسیس گردید. بر حسب نیاز منطقه این شرکت اقدام به ارائه سرویس‌های خدماتی به زبان‌های فارسی، اسپانیایی و ماندرین نیز می نماید

2015

افتتاح شعبه دوم

در سال ۲۰۱۵ شعبه دوم این دفتر در شهر Nanaimo افتتاح گردید تا بیش از پیش بتوانیم در تمام مسیر پر فراز و نشیب مهاجرت و دعاوی حقوقی کنار شما باشیم.

2018

همچنان ایستاده‌ایم ...

مؤسسۀ حقوقی اینفینتی قریب به ربع قرن تجربه و به سرانجام رساندن بسیاری از پرونده‌های مهاجرتی و حقوقی همچنان با اقتدار در مسیر پیشرفت خود و احقاق حقوق مشتزیان خود در حرکت است و تلاش می‌کند.

  شرکت مهاجرتی اینفینیتی متشکل از کارشناسان ایرانی و خارجی مقیم کشور‌های آمریکای شمالی از جمله کانادا می‌باشد ، که از تابستان 2017 با هدف تسهیل در اخذ پذیرش کانادا و به حداقل رساندن هزینه ها و مشکلات مهاجرتی ، به متقاضیان اقامت در این کشور خدمات زیر را ارائه می‌دهد.